X
GO

گروه صنعتی آراد

معرفی

فعالیت اصلی گروه صنعتی آراد در زمینه توسعه و احداث پروژه های صنعتی و ساختمانی می باشد و بر همین راستا و به پشتوانه عنایت خداوند متعال و تلاش کارکنان متعهد، توفیق خدمات رسانی در عرصه آبادانی کشور عزیزمان فراهم آمده است. چالش های ایجاد شده و تاثیر گذار در شرایط اقتصادی، سبب شده است تا کارآفرینان و صنعتگران جهت انجام رسالت خویش با تنگناهای دشواری روبرو باشند که این گروه نیز جهت برون رفت از این چالش ها و فراهم آوردن بنیانی مستحکم در زمینه اقتصادی اقدام به ایجاد شرکت های بازرگانی و خدماتی در کنار فعالیت اصلی خویش نموده است. با گسترش شرکت های موازی در این زمینه ها، شرایط منحصر به فردی برای این گروه در نیل به آرمان های اصلی خویش برای حضور در بازار کسب و کار ایجاد شده است. این گروه مفتخـر است که تقدیر و تدبیـر بر آن شده است تا عضـو کوچکـی از خـانواده بزرگ و خستگی ناپذیر سازندگی ایران سربلند باشد.

 

نماد تجاری (Logo) گروه صنعتی آراد

 

زیرمجموعه های گروه صنعتی آراد

 • شرکت آراد

   - بخش تولید سازه های فلزی صنعتی و ساختمانی
   - بخش ساختمان و تاسیسات

 • شرکت برسین
 • شرکت سرمایه گذاری آراد
 • شرکت توسعه فولاد آراد
 • شرکت پالایش و پخش فرآورده های نفتی آراد
 • شرکت آراد اینترنشنال
 • شرکت حمل و نقل آراد
 • شرکت آراد موتور
   

شرکت آراد

 • بخش تولید سازه های فلزی صنعتی و ساختمانی

شرکت آراد با دارا بودن کارکنان متخصص و مجرب مدیریتی، مهندسی، اجرایی، فنی و تدارکاتی با هدف انسجام بخشیدن و متمرکز نمودن گروه های تخصصی ورزیده و مجرب در زمینـه طراحی، ساخت و اجرای تمامی سازه های فلزی، پروژه های بزرگ صنعتی و ساختمانی شامل پالایشگاه ها، نیروگاه ها، پتروشیمی ها، کارخانجات سیمان، برج های تجاری، اداری و مسکونی فعالیت دارد.

این شرکت با در اختیار داشتن کارخانه ساخت و تولید سازه های فلزی (صنعتی و ساختمانی) و با ظرفیت تولید سالیانه 36500 تن در یک شیفت کاری و نیز وجود آزمایشگاه های تخصصی مجهز به تجهیزات آزمون غیرمخرب مایعات نافذ (PT)، ذرات مغناطی و فراصوت (MT)، گروه مهندسی مجرب برای تهیه نقشه های ساخت، فضای کافی جهت انبارش مواد اولیه و محصولات، دارا بودن ماشین آلات روز دنیا، در اختیار داشتین بیش از 500 نفر نیروی ماهر فعال، جزء 10 کارخانه برتر کشور در زمینه مهندسی، ساخت و نصب انواع سازه های فلزی است.

 

 •  بخش ساختمان و تاسیسات

بخش ساختمان و تاسیسات شرکت آراد با اتکا به مدیران و کادر تخصصی شرکت تجارب ارزشمندی در زمینه مدیریت و احداث پروژه های صنعتی و ساختمانی شامل پالایشگاه ها، نیروگاه ها، کارخانجات سیمان و کارخانجات صنعتی و ساختمان های بلند مرتبه را دارا می باشد و با توجه به منابع انسانی کاردان و با تجربه، ماشین آلات و تجهیزات موجود این امکان را برای این شرکت ایجاد کرده است که در تمامی فعالیت های ساختمـانی و تاسیساتی عملکرد منحصر به فردی داشته بـاشد و هدف اصلـی ایجـاد این شرکت، اجـرای پروژه های صنعتی و ساختمانی با روش های نوین مدیریتی و اجرایی است و راهبرد اصلی شرکت، اجرای پروژه ها در کمترین زمان و بالاترین کیفیت در چارچوب هزینه های منطقی می باشد.

 

شرکت توسعه فولادی آراد

این شرکت کارخانه ای با ظرفیت تولید سالیانه 150 هزار تن انواع میلگرد AII و AIII از قطر 6 تا 40 میلی متر را در مالکیت دارد که به دلیل تغییر در قوانین حاکم بر صنایع فولاد و گمرکات، بر اساس تصمیمات اتخاذ شده در هیات مدیره گروه، فعالیت این کارخانه به صورت موقت متوقف شده است.

 

زمینه های فعالیت

 • طراحی و اجرای ساختمان های مسکونی، اداری، تجاری و صنعتی
 • طراحی، ساخت و اجرای انواع سازه فلزی
 • طراحی و اجرای انواع سیستم های تاسیساتی

 

 

راه های ارتباط

نشانی کارخانه : جاده قدیم قم به تهران، کیلومتر 15، شهرک صنعتی شکوهیه، بلوار شهید کلاهدوز، کوچه چهارم
شماره تماس : 5 - 3343913 - 0253 
شماره دورنگار : 3343916 - 0253 
پست الکترونیک : Factory@Aradgroup.org 
نشانی دفتر شماره 1 : تهران، نیاوران، کامرانیه شمالی، کوچه شیبانی، شیبانی غربی، پلاک 4
شماره تماس : 4 - 26155001 - 021
شماره دورنگار : 22284959 - 021
نشانی دفتر شماره 2 : تهران، شهرک غرب، بلوار فرحزادی، نبش کوچه عباسی اناری، پلاک 51، واحد 5
شماره تماس : 6 - 88698054 - 021
شماره دورنگار : 88560418 - 021
پست الکترونیک : Info@Aradgroup.org
پایگاه اینترنتی : www.Aradgroup.org

 

مراجع

 1. مدیریت فروش گروه صنعتی آراد
 2. پایگاه اینترنتی گروه صنعتی آراد