X
GO

شرکت مهندسی و ساختمانی آرتین بنیان

معرفی

شرکت آرتین بنیان در سال ۱۳۸۸ توسط مدیرانی با تجربه با هدف تامین نیازهای فنی و اجرایی جهت انجام انواع پروژه های عمرانی، سازه فلزی و تجهیزات صنعتی تاسیس گردید. این شرکت با بهره گیری از تمامی امکانات مهندسی و دارا بودن پایه پیمانکاری از سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور یکی از شرکت های توانمند در این عرصه می باشد.

شرکت آرتین بنیان در حال حاضر به یاری فعالیت در ۲ کارخانه مجهز ساخت سازه ها و تجهیزات فلزی به وسعت ۱۶ هزار مترمربع در شهریار، شهرک صنعتی صفادشت، واقع در ۴۵ کیلومتری تهران و نیز با بهره مندی از نیروهای متخصص و مجرب فنی و مهندسی و کارگری در کادر اجرایی در موازات بهره گرفتن از ماشین آلات، تجهیزات، ابزار و ادوات مناسب و کافی توانایی ساخت کلیه سازه های فلزی ساختمانی و صنعتی، گالری، پایپ رک، مخازن، پل ها و سازه های فلزی خاص، تجهیزات و قطعات پیچیده فلزی را دارا می باشد.

با توجه به ظرفیت ها و توانمندی های ذکر شده در شرکت آرتین بنیان، این شرکت با افتخار اعلام می دارد، در حال حاضر علاوه برحضور فعال در انواع پروژهای ساخت و اجرای سازه های سنگین فلزی، مخازن، تجهیزات، قطعات و طراحی و مهندسی جزئیات اجرایی در طرح های بزرگ صنعتی کشور، همچنان آماده همکاری جهت رشد و تعالی میهن عزیزمان ایران می باشد. امیدواریم در راستای این امر سهمی هر چند اندک کسب نماییم.

 

نماد تجاری (Logo) شرکت مهندسی و ساختمانی آرتین بنیان

 

تاریخچه

انجام کلیه فعالیت های ساخت و نصب سازه های فلزی در پروژه های شرکت کانرود سازه  به عهده مدیران این شرکت در زمینه مهندسی و ساخت و نصب بوده که تاکنون توانسته اند توانمندی های خود را در کلیه پروژه های شرکت کانرود سازه به نمایش بگذارند از این رو دپارتمان فلزی در قالب شخصیت حقوقی نسبت به ثبت شرکت آرتین بنیان اقدام و با در اختیار گرفتن نیروهای متخصص و تجهیز ماشین آلات و وادوات ساخت سازه های فلزی اقدام به انجام کلیه فعالیت ها در زمینه تهیه، ساخت و نصب پروژه های فلزی، تجهیزاتی و صنعتی  نمود. هم اکنون این شرکت با بهره گیری از ۲ کارخانه در شهرک صنعتی صفادشت به متراژ کل ۱۸ هزار مترمربع و با فضای سر پوشیده ۷۸۰۰ مترمربع امکان انجام هرگونه پروژه فلزی، تجهیزاتی و صنعتی را دارا می باشد.

 

مدیریت و چارت سازمانی

شرکت مهندسی ساختمانی آرتین بنیان به عنوان سازمانی توانمند در زمینه طراحی، تامین، ساخت و نصب انواع سازه های فلزی صنعتی مرتبط در بخش های نیرو، نفت، گاز و پتروشیمی، کارخانجات معدنی و سایر صنایع و سازه های فلزی ساختمانی در بازارهای داخلی و خارجی فعالیت می نماید.
آرتین بنیان در مسیر تحقق چشم انداز خود، با بهره گیری حداکثری از دانش، تجربه و توانمندی منابع داخلی، حرکتی سازنده و همسو را برای شتاب بخشیدن به برآورده شدن خواسته ها و انتظارات تمامی ذی نفعان و افزایش سطح رضایت ایشان ساماندهی نموده است. این سازمان در راستای تبعیت از قوانین و الزامات فنی، کیفی، زیست محیطی، ایمنی و بهداشت حرفه ای، ضمن تعهد به بهبود مستمر و پیشگیری از آلودگی های زیست محیطی ناشی از فعالیت های خود، رئوس خط مشی سیستم مدیریت یکپارچه خود را براساس الزامات استانداردهای ISO 14001 : 2004 و ISO 9001 : 2008  وOHSAS 18001 : 2007 بنا نهاده است.

 

زمینه های فعالیت

  • مشاوره و طراحی
  • پروژه های عمرانی
  • ساخت و نصب سازه های فلزی
  • ساخت و نصب تجهیزات
  • بازرسی و آزمون

 

 

راه های ارتباط

نشانی کارخانه شماره ۱ : شهرک صنعتی صفا دشت، انتهای بلوار فروردین، خیابان دهم غربی
شماره تماس : 5 - ۶۵۴۳۷۸۸۰
نشانی کارخانه شماره ۲ : شهرک صنعتی صفا دشت، بلوار فروردین، خیابان هفتم شرقی
نشانی دفتر مرکزی : تهران، سیدخندان، جلفا، نبش سیمرغ غربی، پلاک ۲، مجتمع کیانا
شماره تماس : ۲۲۸۹۱۳۰۷ و ۲۲۸۹۱۴۴۳ - 021
پایگاه اینترنتی : www.Artinbonyan.com

 

مراجع

  1. مدیریت فروش شرکت مهندسی و ساختمانی آرتین بنیان
  2. پایگاه اینترنتی شرکت مهندسی و ساختمانی آرتین بنیان