X
GO

گروه صنعتی و ساختمانی ایستا

معرفی

گروه صنعتی و ساختمانی ایستا از سال 1367 با ساخت ساختمان های مسکونی و اداری در تهران کار خود را آغاز و سپس با تاسیس شرکت مهندسی سازه های فولادی ایستا در سال 1375 به عنوان دومین کارخانه مجموعه ایستا پس از کارخانه سوله خراسان در مشهد، فعالیت خود را در شهرک صنعتی پرند در زمینه طراحی و ساخت سازه های فلزی از قبیل سازه های پیچ و مهره ای، سازه های جوشی و سازه های صنعتی و انواع جرثقیل های سقفی آغاز نمود. این شرکت در سال 1385 شرکت مهندسی توسعه ساختمان و سازه های فولادی ایستا را به عنوان سومین کارخانه این مجموعه در گرگان، راه اندازی و افتتاح نمود.

این شرکت از همان ابتدا با پشتوانه تجربه کاری مدیران و کارکنان خود پروژه های بسیاری را در سراسر کشور با کیفیت مناسب و استانداردهای لازم ساخته و تحویل نموده است. این مجموعه در تلاش است تا با استفاده از سیستم های مهندسی نوین و ماشین آلات ساخت و تولید مدرن، سازه های فلزی را با سرعتی بالاتر و کیفیتی بالاتر به کارفرمایان خود ارائه نماید و از این طریق مشتری مداری را به شکلی عملی سرلوحه کار خود قرار دهد.

این شرکت در سال 1392 موفق به دریافت استاندارد ISO3834 به عنوان معتبرترین استاندارد در زمینه تضمین کیفیت جوشکاری در رابطه با طراحی و ساخت سازه های فلزی گردید و در حال حاضر از شرکت های پیشرو در این حوزه می باشد.

 

زمینه های فعالیت

  • طراحی، ساخت و نصب سازه فلزی جوشکاری شده
  • طراحی، ساخت و نصب سازه فلزی پیچ و مهره ای
  • طراحی، ساخت و نصب انوع سوله

 

 

راه های ارتباط

نشانی دفتر مرکزی : تهران، خیابان شریعتی، بالاتر از پل سید خندان، نبش کوچه حافظ، ساختمان ایستا، واحد 8
شماره تماس : 40 - 22892338 - 021
شماره دورنگار : 22892340 - 021
پست الکترونیک : Info@Istateam.com
پایگاه اینترنتی : www.Istateam.com

 

مراجع

  1. پایگاه اینترنتی گروه صنعتی و ساختمانی ایستا