X
GO

شرکت تیک تاک

معرفی

شرکت تیک تاک با اهداف بازرگانی و سپس با اندیشه تولید محصولاتی که سهم بسزایی در کارآیی صنایع دیگر داشته باشد، فعالیت خود را در سال 1325 آغاز نمود و از بدو فعالیت همواره با رعایت الزامات مربوطه در جهت اعتلای کیفی تولیدات خود گام برداشته است. محل کارخانه در جاده قدیم تهران - قزوین بوده و فضای وسیعی را به خود اختصاص داده که شامل خطوط مختلف تولید، انبار مواد اولیه و محصول، سالن های تعمیرات، آزمایشگاه ها و غیره می باشد.

شرکت تیک تاک از سال 1342 با تولید انواع میخ در مدار فعالیت های صنعتی قرار گرفت و از آن سال تا به امروز نقش عمده و بسزایی در کانون صنعت و اقتصاد کشورمان ایفا نموده است. تولید سیم خاردار در سال 1348 و تولید مفتول های صنعتی در سال 1350 به تولیدات این شرکت افزوده می شوند. شرکت تیک تاک در سال 1352 با تولید میخ پرچ نام خود را به عنوان نخستین تولید کننده میخ پرچ در ایران به ثبت رساند و بدین ترتیب گام بلندی در جهت ارتقای صنعت کشور بر داشت. در سال 1354 و با سرعت گرفتن رشد کمی و کیفی تولیدات شرکت تیک تاک، محصول جدیدی از این شرکت به بازار عرضه گردید. شبکه های پیش جوش فولادی که با هدف کاهش هزینه ها و نیز افزایش استحکام در صنایع ساختمانی، به فهرست تولیدات شرکت افزوده شد و روند رشد، توسعه ین مجموعه را شدت بخشید. تولید مفتول مسوار در سال 1358، ادامه روند توسعه و تنوع تولیدات این شرکت محسوب می شود. درسال 1364 نخستین سیم جوش ها جهت فرایندهای جوشکاری قوس الکتریکی با محافظت گاز CO2 و جوشکاری زیرپودری (SAW) در ایران، توسط شرکت تیک تاک تولید گردید و در سال 1371 با ایجاد خطوط جدید، سیم جوش ها با کیفیت مرغوب تری به بازار عرضه شد.

در همین راستا و به منظور جلب اطمینان مشتریان، شرکت از سال 2000 میلادی اقدام به پیاده سازی الزامات سیستم مدیریت کیفیت ISO9001 : 2000 و اخذ گواهینامه مربوطه از شرکت لویدز رجیستر نموده است. شرکت تیک تاک با قریب 63 سال سابقه در امور بازرگانی و تولید صنعتی به عنوان نخستین تولید کننده محصولاتی چون میخ پرچ و سیم جوش در طی دوران فعالیت خود به کسب تجارب ارزشمندی نائل آمده است که صاحبان صنایع می توانند با اطمینان خاطر از تولیدات تیک تاک در صنایع خود بهره برداری نمایند.

با توجه به سابقه این شرکت در بکارگیری تجارب ارزنده مهندسان، ارتباط مستمر با فناوری نوین و استفاده از دستگاه های پیشرفته، محصولات این شرکت کیفیت مطلوبی را دارا بوده و قادر به رقابت با معتبرترین تولیدکنندگان خارجی می باشد.

 

صنایع مرتبط

 • خودرو سازی
 • کشتی سازی
 • نفت، گاز و پتروشیمی
 • نیروگاهی
 • لوازم خانگی
 • ساختمان

 

فهرست محصولات

 • میخ پرچ آلومینیومی معمولی

میخ پرچ های تولیدی شرکت تیک تاک را می توان برای اتصال قطعات فلزی یا غیرفلزی در صنایع مختلف از جمله فلزی، چوبی، تجهیزات آموزشی، لوازم خانگی و صنایع خودروسازی با اطمینان خاطر بکار برد.

 

 • مفتول مسوار

مفتول مسوار شرکت تیک تاک با استفاده از عالی ترین مفتول های کشیده شده با لایه مناسبی از مس و براساس استاندارد های قابل قبول در قطرهای 2 الی 9 میلی متر تولید و به صورت کلاف و شاخه عرضه می گردد.

 

 • دستگاه پرچ کن بادی

ابزاری بسیار موثر، کم وزن، قدرتمند و سریع جهت انجام عمل پرچ است. این دستگاه با طول عمر زیاد و هزینه نگهداری ناچیز طراحی شده است.

 

 • شبکه های پیش جوش فولادی

این شبکه ها دارای کاربری های ذیل می باشند :

   - مسلح کردن سطوح بتونی با سطح وسیع و طولانی مانند بزرگراه ها و سطح فرودگاه ها
   - تولید قطعات بتونی تو خالی
   - سد سازی و سیلوهای بتونی، مخازن آب و نهرهای آب گذر
   - حصار کشی جهت حفاظت از محوطه هایی مانند انبار، فرودگاه
   - حصار کشی جهت جلوگیری از ریزش سنگ در جاده های کوهستانی

 

 

راه های ارتباط

نشانی کارخانه : کیلومتر 5 جاده قدیم قزوین - تهران
نشانی دفتر مرکزی : تهران، میدان آرژانتین، ابتدای خیابان بخارست، نبش کوچه 18، پلاک 47، ساختمان تیک تاک، طبقه همکف
شماره تماس : 88748332 - 021
شماره دورنگار : 88736202 - 021
پست الکترونیکی : Info@TicTacco.com
پایگاه اینترنتی : www.TicTacco.com 

 

مراجع

 1. پایگاه های گوناگون اینترنتی