X
GO

شرکت صنایع شیمیایی غفاری

معرفی

شرکت صنایع شیمیایی غفاری در سال 1343 به کوشش مهندس محسن غفاری قاضی سعید تاسیس و راه اندازی شد. بهره‌گیری از جدیدترین تکنولوژی های روز دنیا، واحد کنترل کیفی و آزمایشگاه های فرمولاسیـون پیشرفته و واحد تحقیق و توسعه بر پایه دانش و تجربه و با کارکنان متخصص این سازمان را به معتبر‌ترین تولیدکننده صنایع شیمیایی در منطقه خاورمیانه بدل ساخته است. نقطه آغازین این شرکت تولید چسب های دوقلوی غفاری بود و پس از آن طی سال های فعالیت خود، با توسعه و پیشرفت روزافزون و به کارگیری فناوری های نوین، محصولات متنوعی بر سبد کالای خود افزوده و به بازارهای داخلی و خارجی عرضه نموده است.

صنایع شیمیایی غفاری مفتخر است که در تمامی سال های فعالیت خود، به ویژه دوران جنگ تحمیلی، تلاشی بی وقفه جهت کمک به کشور انجام داده است. از جمله این موارد همکاری در "نجات سوپر تانکر سنندج" است. این سوپر تانکر ایرانی که در طول جنگ تحمیلی ماموریت جابجایی نفت خام از پایانه های نفتی جزیره خارک را به عهده داشت و در سال 1367 مورد حمله همزمان چند فروند هواپیمای عراقی قرار گرفت و دچار آتش سوزی و غرق شد. بسیاری از شرکت های اروپایی بیرون کشیدن آن را از اعماق دریا غیرممکن می دانستند و تنها راه، تخلیه مخازن کشتی در زیر آب بود و برای این منظور نیاز به ترمیم شکاف ها ایجاد شده و مسدود نمودن تمامی روزنه های موجود بود. از این رو در این مرحله نیاز به نوعی چسب با قابلیت عایق سازی در زیر آب حس می شد. پس از ماه ها پیگیری در نهایت آزمایشگاه صنایع شیمیایی غفاری موفق به ساخت چسبی می شود که نیاز آنان را مرتفع ساخته و امکان انتقال این سوپر تانکر به سطح آب فراهم آمد.

 

نماد تجاری (Logo) شرکت صنایع شیمیایی غفاری

 

صنایع شیمیایی غفاری در سال های سازندگی پس از جنگ و همچنین دوران سخت تحریم های اقتصادی در صنعت خودروسازی داخلی و دیگر صنایع بزرگ ایرانی، تنها با تکیه بر دانش و تعهد و به پشتوانه زنجیره انسانی مجرب خود، در سایه اتحاد، همدلی و تلاش شبانه روزی، توانسته خدمات ارزنده ای را به ایران عزیز ارائه دهد. ما با اعتقاد راسخ بر این نکته که ایران می تواند نیازهای شیمیایی کشور و منطقه را تأمین نماید، برای تحقق این امر ارزش های ذیل را در سرلوحه کاری خود قرار داده ایم:

 • تولید محصولات با کیفیت و شایسته مصرف‏کنندگان و اعتلای کالای ایرانی
 • نوآوری و ایجاد محصولات جدید همگام با رشد علمی جهان و نیاز مصرف‏ کنندگان
 • تلاش در راستای سیاست‏ های کشور برای کاهش وابستگی به خارج از کشور
 • کارآفرینی و اشتغال زایی در بیش از ده ها عنوان شغلی و افزایش توانمندی و انگیزه در کارکنان
 • شناسایی مستمر خطرات و کاهش ریسک برای ایجاد محیط کاری ایمن
 • افزایش بهره وری از طریق حفظ منابع و اعمال مدیریت ضایعات

مأموریت ما رشد و توسعه پایدار گروه بر پایه ارزش های عدالت محوری، کیفیت مداری، پاسخگویی و صداقت با حداکثر نمودن رضایتمندی کارکنان، مشتریان و همچنین پاس داشت سرمایه های ملی،‌ استقلال و توسعه پایدار کشور از طریق ارائه محصولات با کیفیت می باشد. صنایع شیمیایی غفاری موفق به اخذ استاندارد های بین المللی متعددی شده است که از آن دست می توان به ISO 9001 : 2008 و ISO TS 16949 : 2009 اشاره نمود.

 

محصولات

 • چسب های درزگیر
 • چسب های عمومی
 • چسب های خودرویی
 • چسب های ساختمانی
 • چسب های صنعتی

 

 

راه های ارتباط

نشانی کارخانه : تهران، جاده قدیم کرج، کیلومتر 4، خیابان فتح 7، شماره 6
شماره تماس : 66808777 - 021
شماره دورنگار : 66802560 - 021
پست الکترونیک : Info@Ghaffari.co
پایگاه اینترنتی : www.Ghaffari.co

 

مراجع

 1. مدیریت فروش شرکت صنایع شیمیایی غفاری
 2. پایگاه اینترنتی شرکت صنایع شیمیایی غفاری