X
GO

شرکت خدمات بازرسی فرادانش

معرفی

شرکت خدمات بازرسی فرادانش از سال 1374 فعالیت خود را در زمینه ارائه خدمات مهندسی کیفیت آغاز نموده است. این شرکت دارای کادری متشکل از مهندسان و کارشناسان بوده و در سیستم داخلی شرکت جهت تضمین خدمات بازرسی ارائه شده به مشتری (در چهار چوب اصل مشتری مداری، راز داری، استقلال و بی طرفی) اقدام به استقرار سیستم مدیریت کیفیت براساس استاندارد ISO 9001 : 2015  و INSO17020 : 1392  نموده است.

شرکت خدمات بازرسی فرادانش به مشتریان خود خدمات با کیفیت بالا و در اسرع وقت و با حفظ رازداری، استقلال و بی طرفی ارائه می دهد. هدف ما ارائه خدمات بی نقص، با توجه به جزئیات درخواست مشتری می باشد. ما همواره خود را شریک تجاری مشتریان مان دانسته و سعی می نماییم تا ریسک آنان را در تولید و تجارت با استفاده از قوانین بین المللی و کیفیت و نوآوری در کار بکاهیم. این شرکت با داشتن تاییدیه از اداره استاندارد و بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران، همواره آماده ارائه خدمات کیفی به شرکت های ایرانی و خارجی می باشد.

 


نماد تجاری (Logo) شرکت خدمات بازرسی فرادانش

 

خط مشی کیفیت

شرکت خدمات بازرسی فرادانش در زمینه انجام  بازرسی انواع کالا، تحت پروانه سازمان ملی استاندارد فعالیت می کند. تلاش همه جانبه ما در راستای خودکفایی صنایع، صرفه جویی ارزی و تسهیل و توسعه صادرات و واردات کالاهای با کیفیت است. ما با درک نیازهای مشتریان و تأمین خواسته‌‌های آنان، رعایت اصول حرفه ای، استانداردهای ملی و بین المللی مرتبط، الزامات قانونی و مقراراتی با حفظ استقلال و رازداری اطلاعات مشتریان، ارائه خدمات در موعد مقرر با کیفیت مطلوب، رئوس ذیل را جهت خط مشی شرکت خدمات بازرسی فرادانش برگزیدیم :

 • تحویل به موقع خدمات به مشتریان با در نظرگرفتن اهمیت کیفیت و قیمت مناسب و افزایش رضایت مشتری
 • تلاش در جهت ارائه خدمات با نقص صفر
 • توسعه خدمات
 • افزایش دانش، تخصص و بهره وری کارکنان با استفاده از برنامه های آموزشی، جانشین پروری و تجهیزات مناسب در سایه همکاری مستمر کارکنان
 • افزایش رضایت ذی نفعان
 • سیستم مدیریت کیفیت شرکت با اعتقاد به بهبود مستمر و مبتنی بر اصل مشارکت همگانی براساس استاندارد ISO9001:2015  و ISO-IEC17020:2012  طراحی شده است.

مسئولیت حسن اجرای این نظام بر عهده مدیر ارشد و تمامی مدیران و کارکنان شرکت در حوزه مسئولیت های آنها می‌‌ باشد. در این راستا مدیر کیفیت با نظارت بر کارکرد صحیح نظام، کارآیی و اثربخشی آن‌‌ را ارزیابی نموده و مدیر ارشد را یاری می‌‌ نماید تا اقدامات لازم برای بهبود مستمر نظام و جلوگیری از هرگونه انحراف در عملکرد آن صورت پذیرد. این سند به اشکال مختلف اطلاع رسانی شده، در مقاطع مناسب مورد بازنگری قرار خواهد گرفت و توسط همه کارکنان درک و اجرا می شود.

 

فهرست خدمات

 • بازرسی

   - مواد نفتی
   - کالاهای کشاورزی
   - کالاهای وارداتی
   - محصولات و مواد اولیه نساجی
   - بازرسی قبل از حمل (PSI)
   - کالاهای مشمول استاندارد اجباری COI
   - تجهیزات و ماشین آلات صنعتی

 • تایید صلاحیت 
 • مشاوره
 • آموزش

 

 

راه های ارتباط

نشانی دفتر مرکزی : ايران، تهران، خيابان كريم خان زند، خيابان نجات اللهی، پلاك 269، طبقه 2، واحد 202 - کدپستی 1598843391
شماره تماس : 88931033 - 021
شماره دورنگار : 88925829 - 021
پست الکترونیک : Info@Faradaneshco.com
پایگاه اینترنتی : www.Faradaneshco.com

 

مراجع

 1. مدیریت فروش شرکت خدمات بازرسی فرادانش
 2. پایگاه اینترنتی شرکت خدمات بازرسی فرادانش