X
GO

شرکت فولاد پارس آشیان

معرفی

شرکت فولاد پارس آشیان، عضو انجمن تولیدکنندگان سازه های فولادی، به پشتوانه تجارب فراوان موسسان آن در زمینه ساخت و نصب سازه های فولادی صنعتی و ساختمانی و همکاری آنها با شرکت های بزرگی چون روف تراس، صنایع فلزی ایران، عمران سوله، آستو، بادبند، ماموت، کیسون و سازور سازه آذرستان که از سال 1385 به صورت مشترک در این زمینه فعالیت نمودند، به منظور رفع کاستی های موجود، ارتقای سطح کیفی سازه ها و خدمات ارائه شده به کارفرمایان در سال 1391 تأسیس گردید.

شرکت فولاد پارس در حال حاضر در زمینی به مساحت 20 هزار مترمربع که شامل سالن های تولید به مساحت تقریبی 5 هزار مترمربع و سالن قطعه زنی به مساحت حدود یک هزار مترمربع و واحد اداری و پشتیبانی به مساحت 700 مترمربع، واقع در شهرک صنعتی صفادشت و با در اختیار داشتن مجموعه ای کامل از ماشین آلات و تجهیزات روز و با بهره گیری از حضور مهندسان و متخصصان مجرب در حال فعالیت می باشد. ظرفیت شرکت فولاد پارس جهـت ساخت، تمیـزکـاری، رنگ آمیزی ، حـمل و نصب سازه های فولادی، ماهانه در حدود یک هزار تن می باشد.

آنچه فولاد پارس را از سایر شرکت های ساخت سازه های فلزی متمایز می کند، حضور نیروهای کارآمد، مستعد و پر تلاش، با ایده های نو در حوزه های گوناگون و در سطوح مختلف شرکت، وجود تجهیزات پیشرفته و مدیریت مدرن، اصولی و مستمر است. ما فولاد پارسی ها برآنیم تا با استفاده از تمام ظرفیت فکری و فیزیکی مان در راستای ایجاد استانداردهای جدید در حوزه ساخت و نصب سازه های فلزی گام برداریم و در توسعه زیرساخت های عمرانی کشور عزیزمان ایران مؤثر باشیم.

 


نماد تجاری (Logo) شرکت فولاد پارس آشیان

 

مجوزها و گواهی نامه ها

  • مجوز از وزارت صنعت، معدن و تجارت
  • عضویت در انجمن تولیدکنندگان سازه های فولادی
  • گواهی نامه استاندارد تضمین کیفیت جوشکاری ذوبی مواد فلزی (ISO3834)
  • گواهی نامه استاندارد ISO10004

 

زمینه های فعالیت

  • مهندسی، ساخت و نصب انواع سازه های فلزی صنعتی و ساختمانی
  • مهندسی، ساخت و نصب انواع پل های فلزی
  • طراحی و ساخت انواع سکوهای دسترسی و حائل لوله ها

 

 

راه های ارتباط

نشانی کارخانه : شهریار، شهرک صنعتی صفادشت، بلوار خرداد، نبش خیابان دهم
شماره تماس کارخانه : 65438238 - 021
شماره دورنگار کارخانه : 43852217 - 021
پایگاه اینترنتی : www.Fooladpars.com

 

مراجع

  1. مدیریت فروش شرکت فولاد پارس آشیان
  2. پایگاه اینترنتی شرکت فولاد پارس آشیان