X
GO

شرکت پتروجوش پایا

معرفی

پتروجوش پایا به عنوان یک شرکت مهندسی و بازرگانی با دو دهه سابقه فعالیت در زمینه تامین مواد مصرفی جوشکاری در راستای ارتقای سطح کیفی محصولات، بهبود مستمر، جلب رضایت مشتریان که سنگ بنای اصلی این شرکت  می باشد، با دریافت گواهی استاندارد سیستم مدیریت کیفیت ISO 9001 : 2008 نماینده انحصاری محصولات جوشکاری شرکت های کیسول (KISWEL) كره جنوبی و یو تی پی (UTP)  آلمان (عضوگروه بوهلر BÖHLER Welding Group ) و پوشاک و ملزومات ایمنی فعالیت می نماید.

 

نماد تجاری (Logo) شرکت پتروجوش پایا

 

نساجی بردیا جنوب

کارخانجات نساجی بردیا جنوب در سال 1384 در منطقه آزاد اروند و در مساحتی بالغ بر 7200 مترمربع پا به عرصه تولید و اشتغال ایران زمین گذاشت. کارخانجات نساجی بردیا جنوب با برند "بردیا" و با بهره گیری از بالاترین سطح استاندارد و فناوری تولید و بهره مندی از نیروهای مجرب و کاردان خود ظرف دهه گذشته تحولی شگرف در کیفیت تولید لباس های کار به وجود آورد تا با مهیا کردن لباس کارهای استاندارد، زیبا و راحت محیط کاری عاری از خطر به همراه آسایش برای کارکنان در تمامی سطوح شغلی ایجاد نماید.

اخذ استاندارد های ISO9001، ISO14001 و OHSAS18001 بخشی از شرایط مناسب این مجموعه را نشان می دهد و مشتریان این مجموعه مانند فولاد خوزستان، فلات قاره، گروه ملی، نفت زاگرس جنوبی، نفت و گاز مارون، فولاد کاویان، پالایش تندگویان، پالایش اصفهان، پتروشیمی اصفهان، ملی حفاری و صدها شرکت بزرگ و کوچک دیگر که از خدمات و کیفیت بردیا جنوب بهره برده اند ، بخش دیگری از توانمندی این مجموعه را به نمایش می گذارد.

 

یو تی پی (UTP)

شرکت آلمانی UTP با بیش از 50 سال سابقه تولید در زمینه مواد مصرفی جوشکاری فلزات آلیاژی و سوپرآلیاژی در آلمان جزو 3 برند اول جهان در این زمینه می باشد. محصولات این شرکت طیف وسیعی از مواد مصرفی جوشکاری از جمله فولادهای غیرآلیاژی، فولادهای کم آلیاژ، فولادهای زنگ نزن، فولاد های مقاوم به خزش، آلیاژ های پایه نیکل، چدن، مس، آلیاژهای آلومینیوم، آلیاژهای مورد مصرف در صنایع کشتی سازی، اتومبیل، نیشکر، نفت، گاز، پتروشیمی، سیمان، تولید مخازن LNG، مخازن تحت فشار و سازه های ساحلی و فراساحلی می باشد. در ادامه فهرست برخی از مهمترین محصولات این شرکت آورده شده است :

 • مواد مصرفی جوشکاری برای پوشش دهی
 • مواد مصرفی جوشکاری برای مواد چدنی
 • مواد مصرفی جوشکاری برای مس و آلیاژهای مس
 • مواد مصرفی جوشکاری برای فولادهای زنگ نزن و مقاوم به حرارت
 • مواد مصرفی جوشکاری برای آلومینیم و آلیاژهای آلومینیم
 • مواد مصرفی جوشکاری برای مواد نیکل بالا
 • مواد مصرفی جوشکاری برای فولادهای کربنی ساده و کم آلیاژ
 • مواد مصرفی لحیم کاری

 

کیسول (KISWEL)

شرکت کیسول (KISWEL) در سال 1969، زمانی که صنعت مواد اولیه در مراحل ابتدایی توسعه بود، پا به عرصه تولید گذارد. این شرکت به پیشرفت زیرساخت های صنعتی کشور های گوناگون کمک های شایانی کرده است و همواره در طول 50 سال گذشته به توسعه مواد جوشکاری گوناگون توجه ویژه ای داشته است. در سال 1990 شرکت کیسول (KISWEL) با توجه به افزایش تقاضای جهانی مبنی بر تولید محصولاتی با کیفیت بالا، اقدام به تاسیس واحد تحقیق و توسعه با آخرین فناوری های روز نمود. این واحد به طور مداوم به دنبال دستیابی به محصول با کیفیت مطابق استانداردهای ISO/TS16949، ISO14001 و QS9000 می باشد. شرکت کیسول (KISWEL) برای پیشبرد اهداف خود فلسفه ای مبتنی بر صبر، اعتماد و صداقت را با گام های قوی سر لوحه کار خود قرار داده است.

این شرکت هشتمین تولید کننده بزرگ مواد مصرفی جوشکاری در دنیا بوده و امروزه محصولات کیسول (KISWEL) در بیش از 120 کشور جهان عرضه می شود و این شرکت را به یک بازیگر اصلی جهانی در صنعت مواد مصرفی جوشکاری تبدیل نموده است. در ادامه فهرست برخی از مهمترین محصولات این شرکت آورده شده است :

 • الکترودهای پوشش دار (SMAW)
 • سیم جوش های توپر (GMAW و GTAW)
 • سیم جوش های توپودری (FCAW)
 • سیم جوش های زیرپودری (SAW)
 • سیم جوش های اکسی - سوخت (OFW)
 • سیم جوش های غیرآهنی

 

 

راه های ارتباط

نشانی دفتر مرکزی : تهران، میرداماد، میدان مادر، خیابان سنجابی (بهروز)، ساختمان پاسارگاد، شماره 13، واحد207
شماره تماس : 22926300 - 021 (خط ویژه)
نشانی فروشگاه : تهران، خیابان امام خمینی، پاساژ ابزار و یراق، طبقه همکف، پلاک 120
شماره تماس : 66750042 - 021
شماره دورنگار : 26410412 - 021
پست الکترونیک : Info@Petrojoosh.com
پایگاه اینترنتی : ww.Petrojoosh.com

 

مراجع

 1. پایگاه اینترنتی شرکت پتروجوش پایا