X
GO

شرکت شيميایی رازی | چسب رازی

معرفی

رازی پاسخی است به نیاز مصرف کنندگان از تمامی گروه سنی و صنایع مختلف جامعه چه در محل کار، خانه و یا مدرسه. به منظور تحقق این هدف شرکت شیمیایی رازی فعالیت خود را از سال ۱۳۵۹ با شعار "همه راضی از چسب رازی" در زمینی به وسعت ۱۰۰ هزار مترمربع و زیربنای تولیدی حدود ۲۰ هزار مترمربع در حومه شهرستان هشتگرد واقع در استان البرز آغاز کرد. نام شركت شیمیایی رازی از نام بزرگترین دانشمند و كاشف الكل، محمد ذكریای رازی، اخذ شده است. ارائه محصول با کیفیت، کسب رضایت مشتری و پاسخگویی به نیازها در حداقل زمان ممکن از ابتدای فعالیت سرلوحه کار مجموعه شیمیایی رازی بوده و همه کارکنان در راستای تحقق این هدف تلاش می کنند.

شركت شيميایی رازی با نام تجاری چسب رازی بزرگترین تولیدكننده انواع چسب های صنعتی و خانگی، رزین های صنعتی و پلی ونیل استات در ایران است كه موفق به اخذ كاربری مهر استاندارد و نیز استاندارد بین المللی کیفیت ISO 9001 : 2008 از شرکت QS سوئیس برای محصولات خود گردیده است. تنوع، گستردگی و حجم انبوه تولیدات، شركت شيميایی رازی را از ساير كارخانجات مشابه متمایز می نماید، شركت شیمیایی رازی علاوه بر تولید انواع چسب های صنعتی برای اولین بار در كشور موفق به ساخت تیوب پلاستیكی گردیده كه در صنایع آرایشی، بهداشتی و ... مصارف فراوانی دارد. شرکت شیمیایی رازی اکنون سالانه حدود 18 هزار تن چسب تولید می کند.

شركت شيميایی رازی بعدها با تاسیس شرکت های آرتاویل تایر، کیان شیمی و کیمیا رزین و نیز خرید سهام اصلی شرکت های جام دارو و لاستیک یزد، گروه صنعتی رازی را شکل داد. رسالت گروه صنعتی رازی تولید کالای با کیفیت می باشد.

 

نماد تجاری (Logo) گروه صنعتی رازی

 

نماد  تجاری (Logo) شرکت شیمیایی رازی | چسب رازی

 

راه های ارتباط

نشانی دفتر مرکزی : تهران، خیابان گاندی جنوبی، کوچه یکم، پلاک 14
شماره تماس : 88208290 - 021
پست الکترونیک : Info@Razi-group.com
پایگاه اینترنتی : Razi-Group.com

 

مرجع

  1. مدیریت فروش شرکت شیمیایی رازی | چسب رازی
  2. پایگاه اینترنتی گروه صنعتی رازی