X
GO

شرکت کیسون

معرفی

كيسون شركتی خصوصی است كه خدمات مهندسی و ساخت را در ترازی جهانی در زمينه طراحی، مديريت، تامین و اجرای پروژه‌های بزرگ و چند نظامه به كارفرمای داخل و خارج از ايران ارائه می دهد. این شرکت طی بيش از يك دهه گذشته بخش مهمی از منابع خود را به حضور راهبردی در بازار جهانی ساخت و ساز اختصاص داده‌ است. از جمله گينه استوايی، الجزاير و سودان در آفريقا، هندوستان، عمان و ساير كشورهای خليج فارس در آسيا، قرقيزستان، قزاقستان و بلاروس در كشورهای مستقل مشترك المنافع، جمهوری بليواري ونزوئلا در آمريكای لاتين.

شرکت كيسون تنها شركت در ميان پيمانكاران عمومي كشور است كه شش بار در سال های مختلف به عنوان صادر كننده نمونه خدمات فنی و مهندسی انتخاب شده است. این شرکت در حال حاضر برخی از بزرگترين پروژه های جهان را طراحي کرده و می سازد. در نتيجه امروز بخش بزرگی از درآمد شركت از پروژه های برون مرزی تامين می شود.

خدماتي كه كيسون به كارفرماهای داخلی و بين المللی خود ارائه می دهد، تمام رشته های اصلی صنعت ساخت را در بر می گيرد. كيسون تلاش می كند تا تمام پروژه های در دست اجرای خود را با بالاترين كيفيت ممكن اجرا نماید و به طور منظم ارزش بيشتری برای كارفرمايان، شركا، جامعه و ديگر ذي نفعان ايجاد نمايد.

 

نماد تجاری (Logo) شرکت کیسون

 

زمینه های فعالیت

  • نفت و گاز
  • عمران و ساختمان
  • صنایع ریلی
  • آب و فاضلاب

 

 

راه های ارتباط

نشانی دفتر مرکزی : ايران، تهران، سعادت آباد، خيابان دوم (عبقري)، پلاک 18 - کد پستي 1998618871
شماره تماس : 24801000 - 021
شماره دورنگار : 22134992 - 021
پست الكترونيك : HR@Kayson-ir.com
پایگاه اینترنتی (1) : www.Kayson.info
پایگاه اینترنتی (2) : www.kayson-ir.com

 

مراجع

  1. پایگاه اینترنتی شرکت کیسون (1)
  2. پایگاه اینترنتی شرکت کیسون (2)