X
GO

معرفی ولدیکا

 

پایگاه ولدیکا در عرصه های گوناگون علوم و فناوری های جوشکاری و سایر روش های اتصال فعالیت دارد. این مجموعه با به کارگیری نرم افزارهای تخصصی و سامانه های بومی و ارائه طیف گسترده ای از اطلاعات در زمینه های آموزش و پژوهش، علم و صنعت و کسب و کار از مجهزترین و کاربردی ترین پایگاه ها در صنعت اتصال است.

وسعت کشور ایران و پراکندگی جغرافیایی شهرها، دانشگاه ها و صنایع و نیاز روزافزون اهالی این امور به کسب اطلاع و بهره برداری از دانش روز اتصال در کنار کمبود مراجع پارسی زبان و قابل اطمینان که حوزه های گوناگون این علم را پوشش داده و دانش پژوهان و صنعت گران فعال در این عرصه را یاری دهد، اندیشه راه اندازی پایگاه دانش جوشکاری و سایر روش های اتصال " ولدیکا | Weldica " تحت شبکه جهانی وب را به وجود آورد.
مطالعات فراوانی انجام شد و جلسات بسیاری با متخصصان امر برگزار گردید و نتیجه آن پایگاهی است که مرحله نخست آن را ملاحظه می فرمایید. بررسی ها و مذاکرات همچنان ادامه دارد و تلاش ما جهت ایجاد پایگاهی شایسته مخاطبان ایرانی با محتوایی مناسب و قابل اطمینان دائمی خواهد بود.

فراهم آوردن فرصتی یکسان جهت دسترسی به منابع و اطلاعات روز در زمینه علوم و فناوری های جوشکاری و سایر روش های اتصال و نیز بازرسی فنی و آزمون های غیرمخرب برای تمامی پارسی زبانان.

•  کیفیت آموزش

•  پشتیبانی مستمر

•  تدوین، گردآوری و نشر مستندات علمی

•  تدوین، گردآوری و نشر دوره های آموزشی آنلاین

•  برگزاری و پوشش دهی رویدادها به شکل مجازی

•  برگزاری آزمون های کتبی و شفاهی به صورت الکترونیک

•  تدوین، گردآوری و نشر آگهی های جذب و استخدام نیروی انسانی

•  تدوین، گردآوری و نشر آگهی های مناقصه ها و مزایده های مرتبط

•  انعکاس یافته های علمی و تازه های فناوری

•  تبادل نظر میان دانش پژوهان و صنعت گران

•  و فعالیت های دیگر

•  ارائه محتوای مورد نیاز کاربران

•  سهولت کاربری

خدمات ولدیکا

 

مدیریت ولدیکا

 

ایده اولیه تاسیس پایگاه ولدیکا در سال 1394 ارائه شد و مطالعات امکان سنجی و سایر فعالیت های مقدماتی آن نیز در همان سال صورت گرفت، اما راه اندازی آن با عنات به گستردگی مباحث و روشی که جهت ارائه آنها مورد نظر بود، تا ماه ها پس از آن به طول انجامید.

نام و نماد تجاری (Brand & Logo) ولدیکا بطور رسمی و قانونی به ثبت رسیده و این مجموعه حق خود جهت پیگرد قانونی هر نوع سوء استفاده از نام و نماد تجاری " ولدیکا | Weldica " را محفوظ می داند.

این مجموعه افتخار دارد که با همکاری تعداد قابل ملاحظه ای از اشخاص حقیقی و حقوقی دارای تخصص در عرصه های گوناگون علوم مهندسی و فناوری اطلاعات، امکان ارائه و دریافت دوره های آنلاین، همایش های مجازی، مستندات دیجیتال و آزمون های الکترونیک مورد نیاز جهت یادگیری و کسب مهارت در یکی از پرکاربردترین علوم و صنایع مهندسی، با کیفیتی استاندارد در هر کجای سرزمین مادری که دسترسی به فضای مجازی امکان پذیر باشد، فراهم آورده است.

در بخش علم و صنعت، مجموعه ای از اطلاعات مفید مربوط به سازمان های مردم نهاد، شرکت های تامین کننده، اشخاص متخصص و کتب و نشریات تخصصی گردآوری شده اند. بخش کسب و کار پایگاه ولدیکا شامل قسمت های مناقصه ها و مزایده ها، راهنمای مشاغل و معرفی رویدادها بوده و مکانی مناسب برای ملاحظه و جستجوی زمینه های موجود جهت فعالیت در این صنعت گسترده برای اشخاص حقیقی و حقوقی می باشد. همچنین بخش کالا و خدمات پایگاه ولدیکا شامل بازاری است متشکل از فروشگاه های آنلاین مختلف که در آنها فروشندگان به معرفی و عرضه محصولات می پردازند.

90
دوره ها
358
مستندات
242
اشخاص
181
نیازمندی ها
32
محصولات

راهبردهای ولدیکا

 

ارائه محتوای مورد نیاز کاربران

ارائه محتوای تخصصی مورد نیاز کاربران با کیفیت مطلوب از راهبردهای اصلی پایگاه ولدیکا است. برای این پایگاه اهمیت فراوانی دارد که کاربران آن بتوانند اقلام مورد نظر خود را با سهولت و به درستی انتخاب نمایند. این مجموعه همواره در تلاش است تا با ارائه محتوایی علمی و کاربردی، بیشترین ارزش را برای مشتریان خود خلق نماید.

همکاری با تامین کنندگان ذیصلاح

پایگاه ولدیکا سعی دارد تا از طریق همکاری با اشخاص حقیقی و حقوقی دارای صلاحیت حرفه ای، طیف گسترده‏‌ای از محتوای با کیفیت در زمینه های گوناگون علوم و فناوری های جوشکاری و سایر روش های اتصال ارائه نماید. این مجموعه همواره در تلاش است تا نیازهای مختلف مشتریان خود را شناسایی نموده و آنها را به شکل بهتری برآورده سازد.

 

قیمت و کیفیت رقابتی

ارائه قیمت‏‌های رقابتی به همراه کیفیت مطلوب ارائه خدمات، از اولویت‏‌های همیشگی ولدیکا محسوب شده و این پایگاه با درک اهمیت این موضوع برای مشتریان، می کوشد تا از طریق همکاری هرچه موثرتر با تولید کنندگان و توسعه دهنده گان محتوای تخصصی، امکان ارائه پایین‏‏‌ترین قیمت خدمات را همزمان با بهترین کیفیت فراهم آورد.

سهولت کاربری

سهولت کاربری، همواره از موضوعات مهم مورد بحث در جلسات این مجموعه بوده و متخصصان نهایت تلاش خود را به عمل می‌آورند تا با استفاده از جدیدترین فناوری ها، فرآیندهای مختلف پایگاه را هرچه بیشتر ساده، ایمن و یکپارچه نموده و تجربه‌ای لذت بخش هنگام استفاده کاربران از راه حل های آنلاین ولدیکا را فراهم آورند.