X
GO

خدمات ولدیکا

 
 

دوره های آنلاین

 

این بخش شامل دوره های مختلف در زمینه علوم و فناوری های جوشکاری و سایر روش های اتصال است که برخی همراه با کلاس مجازی هستند. کاربران می توانند با ورود به این بخش و انتخاب دوره مورد نظر، فرایند یادگیری را طی کرده و با موفقیت در آزمون پایانی نسبت به اخذ مدرک آن اقدام نمایید.

اطلاعات بیشتر

 

همایش های مجازی

 

این بخش شامل همایش های گوناگونی است که مبتنی بر فناوری وب (Web) برگزار یا پوشش دهی می شوند. کاربران می توانند با ورود به این بخش، وبینار یا سمینار مورد نظر خود را انتخاب نموده و پس از طی کردن فرایند مربوطه و شرکت در آن، نسبت به درخواست و دریافت گواهی حضور اقدام نمایند.

اطلاعات بیشتر

 

مستندات دیجیتال

 

این بخش شامل مستندات مختلفی در زمینه علوم و فناوری های جوشکاری و سایر روش های اتصال است که به صورت متناوب به روز رسانی می شود. کاربران می توانند با ورود به قسمت های مختلف این بخش مانند دانش نامه، کتب و مقالات، مستندات مورد نظر خود را انتخاب، دریافت و مطالعه فرمایند.

اطلاعات بیشتر

 

آزمون های الکترونیک

 

این بخش شامل آزمون هایی است که پس از اتمام دوره های آموزش آنلاین و یادگیری الکترونیک، با برنامه ریزی و اطلاع رسانی قبلی برگزار می شود. کاربران می توانند با ورود به این بخش و انتخاب آزمون مورد نظر، فرایند مربوطه را طی نموده و پس از شرکت در امتحان نسبت به دریافت گواهی نامه اقدام نمایند.

اطلاعات بیشتر

 

راهنمای تامین کنندگان

 

این بخش به معرفی شرکت هایی اختصاص دارد که محصولات آنها شامل کالاها و خدماتی است که به نحوی با جوشکاری و سایر روش های اتصال و نیز بازرسی و آزمون های غیرمخرب ارتباط دارند. شرکت های تولیدکننده دستگاه ها و مواد مصرفی و نیز شرکت های مهندسی، تامین، ساخت و بازرسی مرتبط از آن جمله اند.

اطلاعات بیشتر

 

معرفی متخصصان

 

این بخش شامل سوابق تحصیلی و کاری و نیز نظرات متخصصان فعال در زمینه های علوم و فناوری های جوشکاری و سایر روش های اتصال و بازرسی فنی و آزمون های غیرمخرب می باشد. این اشخاص در گروه های استادان و مدرسان، پژوهشگران و نوآوران، کارآفرینان و صنعتگران و نیز مدیران و مهندسان قرار گفته اند. 

اطلاعات بیشتر

 

کتاب ها و نشریات

 

این بخش شامل معرفی کتب تخصصی است که در زمینه های علوم و فناوری های جوشکاری و سایر روش های اتصال و نیز بازرسی فنی و آزمون های غیرمخرب منتشر شده اند. کتاب های مذکور حسب موضوعات مطروحه در گروه های مختلف فرایندها، متالورژی، طراحی، ساخت، بازرسی، مدیریت و عمومی قرار گرفته اند.

اطلاعات بیشتر

 

مناقصه ها و مزایده ها

 

این بخش شامل اعلانات مناقصه ها و مزایده هایی است که در زمینه های علوم و فناوری های جوشکاری و سایر روش های اتصال و نیز بازرسی فنی و آزمون های غیرمخرب توسط شرکت های کارفرمایی گوناگون منتشر شده است و می تواند به عنوان مرجعی در این خصوص  برای شرکت های فعال در عرصه های فوق محسوب گردد.

اطلاعات بیشتر

 

راهنمای مشاغل

 

این بخش شامل آگهی های استخدام و مشاغل مورد نیازی است که در زمینه های علوم و فناوری های جوشکاری و سایر روش های اتصال و نیز بازرسی فنی و آزمون های غیرمخرب توسط مجموعه های مختلف منتشر شده اند و می تواند به عنوان مرجعی در این رابطه برای اشخاص فعال در عرصه های فوق محسوب گردد.

اطلاعات بیشتر

 

معرفی رویدادها

 

این بخش شامل اعلان همایش ها، سمینارها، کنفرانس ها و نمایشگاه هایی است که در زمینه های علوم و فناوری های جوشکاری و سایر روش های اتصال و نیز بازرسی فنی و آزمون های غیرمخرب برگزار می شوند و می تواند به عنوان مرجعی در این رابطه برای اشخاص فعال در عرصه های فوق محسوب گردد.

اطلاعات بیشتر

شرح خدمات

پایگاه ولدیکا متشکل از بخش های گوناگونی مانند آموزش و پژوهش، علم و صنعت، کسب و کار و کالا و خدمات می باشد.

در بخش آموزش و پژوهش، کاربران پایگاه ولدیکا به دو گروه کلی با شرح خدمات دریافتی جداگانه تقسیم می شوند. گروه نخست اشخاص حقیقی یا حقوقی فعال در صنعت اتصال هستند که برگزار کننده دوره های و همایش های آموزشی بوده و یا ناشر مستندات علمی می باشند. این گروه که از آنها به عنوان « تامین کنندگان محتوای آموزشی » یاد می شود، می توانند با استفاده از زیرساخت های تخصصی فراهم شده پایگاه ولدیکا، تمام و یا بخشی از دوره ها، همایش ها و یا آزمون های مربوطه را به صورت الکترونیک و یا آنلاین برگزار نموده و نیز به نشر دیجیتال مستندات خود بپردازند و از این راه ضمن کاهش هزینه ها و ایجاد سهولت شرکت در دوره برای فراگیران، با عبور از محدودیت های جغرافیایی، گستره مخاطبان خود را به سراسر سرزمین مادری افزایش دهند. گروه دوم اشخاص حقیقی یا حقوقی هستند که علاقمند به یادگیری بوده، جهت فراگیری مباحثی از علوم و فناوری های اتصال احساس ضرورت نموده و یا به دنبال تحقیق، تالیف یا ترجمه ای در این زمینه تخصصی هستند. این گروه از کاربران که از آنها به عنوان « متقاضیان محتوای آموزشی » یاد می شود، می توانند با حضور در دوره های آنلاین و همایش های مجازی، مبحث مورد نظر را فراگرفته و با شرکت در آزمون های الکترونیک مربوطه نسبت به اخذ مدرک خود اقدام نمایند. همچنین احتمال اینکه این گروه از کاربران گرامی محتوای علمی مورد نظر خود را در بخش مستندات دیجیتال ولدیکا بیابید، بیش از هر مکان دیگری است.

بخش علم و صنعت این پایگاه شامل راهنمای تامین کنندگان و معرفی متخصصان فعال در صنعت اتصال و بازرسی می باشد، همچنین اطلاعات کتاب ها و نشریات تخصصی منتشر شده در عرصه های مذکور نیز از این بخش قابل دستیابی است. بخش کسب و کار پایگاه ولدیکا به انتشار مناقصه ها و مزایده ها، آگهی های استخدام و نیازمندی های شغلی و معرفی رویدادها اختصاص دارد و مکانی مناسب جهت درج و جستجوی فرصت های موجود جهت فعالیت در این صنعت گسترده برای اشخاص حقیقی و حقوقی می باشد. بخش کالا و خدمات پایگاه ولدیکا شامل بازاری است متشکل از فروشگاه های آنلاین مختلف که در آنها فروشندگان به معرفی و عرضه محصولات می پردازند.

مزیت های ولدیکا

 

کیفیت محتوا

ولدیکا (Weldica) سعی دارد تا از طریق توسعه روش ها و بهبود عوامل موثر بر فرایندهای مربوطه، کیفیت محتوای خود را بهبود داده و بر قابلیت اطمینان آن بیفزاید.

 

قیمت رقابتی

ولدیکا (Weldica) از طریق همکاری موثر با تامین کنندگان، می کوشد تا هزینه ها را کاهش داده و از این طریق محصولاتی با قیمت رقابتی و کیفیتی مطلوب ارائه نماید.

اعتبار مدرک

ولدیکا (Weldica) از طریق توسعه زیرساخت ها، ارتقای کیفیت آموزش، همکاری با موسسات معتبر و رعایت الزامات، می کوشد تا بر اعتبار آموزش های ارائه شده بیفزاید.

 

پشتیبانی مستمر

ولدیکا (Weldica) با بهبود مداوم کیفیت خدمات و برقراری ارتباط موثر میان پایگاه، فروشندگان و خریداران، تلاش دارد تا پشتیبانی مستمری به مشتریان خود ارائه نماید.