X
GO

خدمات ولدیکا

 
 

دوره های آنلاین

 

این بخش شامل دوره های مختلف در زمینه علوم و فناوری های جوشکاری و سایر روش های اتصال است که برخی همراه با کلاس مجازی هستند. کاربران می توانند با ورود به این بخش و انتخاب دوره مورد نظر، فرایند یادگیری را طی کرده و با موفقیت در آزمون پایانی نسبت به اخذ مدرک آن اقدام نمایید.

اطلاعات بیشتر

 

همایش های مجازی

 

این بخش شامل همایش های گوناگونی است که مبتنی بر فناوری وب (Web) برگزار یا پوشش دهی می شوند. کاربران می توانند با ورود به این بخش، وبینار یا سمینار مورد نظر خود را انتخاب نموده و پس از طی کردن فرایند مربوطه و شرکت در آن، نسبت به درخواست و دریافت گواهی حضور اقدام نمایند.

اطلاعات بیشتر

 

مستندات دیجیتال

 

این بخش شامل مستندات مختلفی در زمینه علوم و فناوری های جوشکاری و سایر روش های اتصال است که به صورت متناوب به روز رسانی می شود. کاربران می توانند با ورود به قسمت های مختلف این بخش مانند دانش نامه، کتب و مقالات، مستندات مورد نظر خود را انتخاب، دریافت و مطالعه فرمایند.

اطلاعات بیشتر

 

آزمون های الکترونیک

 

این بخش شامل آزمون هایی است که پس از اتمام دوره های آموزش آنلاین و یادگیری الکترونیک، با برنامه ریزی و اطلاع رسانی قبلی برگزار می شود. کاربران می توانند با ورود به این بخش و انتخاب آزمون مورد نظر، فرایند مربوطه را طی نموده و پس از شرکت در امتحان نسبت به دریافت گواهی نامه اقدام نمایند.

اطلاعات بیشتر

 

راهنمای تامین کنندگان

 

این بخش به معرفی شرکت هایی اختصاص دارد که محصولات آنها شامل کالاها و خدماتی است که به نحوی با جوشکاری و سایر روش های اتصال و نیز بازرسی و آزمون های غیرمخرب ارتباط دارند. شرکت های تولیدکننده دستگاه ها و مواد مصرفی و نیز شرکت های مهندسی، تامین، ساخت و بازرسی مرتبط از آن جمله اند.

اطلاعات بیشتر

 

معرفی متخصصان

 

این بخش شامل سوابق تحصیلی و کاری و نیز نظرات متخصصان فعال در زمینه های علوم و فناوری های جوشکاری و سایر روش های اتصال و بازرسی فنی و آزمون های غیرمخرب می باشد. این اشخاص در گروه های استادان و مدرسان، پژوهشگران و نوآوران، کارآفرینان و صنعتگران و نیز مدیران و مهندسان قرار گفته اند. 

اطلاعات بیشتر

 

کتاب ها و نشریات

 

این بخش شامل معرفی کتب تخصصی است که در زمینه های علوم و فناوری های جوشکاری و سایر روش های اتصال و نیز بازرسی فنی و آزمون های غیرمخرب منتشر شده اند. کتاب های مذکور حسب موضوعات مطروحه در گروه های مختلف فرایندها، متالورژی، طراحی، ساخت، بازرسی، مدیریت و عمومی قرار گرفته اند.

اطلاعات بیشتر

 

مناقصه ها و مزایده ها

 

این بخش شامل اعلانات مناقصه ها و مزایده هایی است که در زمینه های علوم و فناوری های جوشکاری و سایر روش های اتصال و نیز بازرسی فنی و آزمون های غیرمخرب توسط شرکت های کارفرمایی گوناگون منتشر شده است و می تواند به عنوان مرجعی در این خصوص  برای شرکت های فعال در عرصه های فوق محسوب گردد.

اطلاعات بیشتر

 

راهنمای مشاغل

 

این بخش شامل آگهی های استخدام و مشاغل مورد نیازی است که در زمینه های علوم و فناوری های جوشکاری و سایر روش های اتصال و نیز بازرسی فنی و آزمون های غیرمخرب توسط مجموعه های مختلف منتشر شده اند و می تواند به عنوان مرجعی در این رابطه برای اشخاص فعال در عرصه های فوق محسوب گردد.

اطلاعات بیشتر

 

معرفی رویدادها

 

این بخش شامل اعلان همایش ها، سمینارها، کنفرانس ها و نمایشگاه هایی است که در زمینه های علوم و فناوری های جوشکاری و سایر روش های اتصال و نیز بازرسی فنی و آزمون های غیرمخرب برگزار می شوند و می تواند به عنوان مرجعی در این رابطه برای اشخاص فعال در عرصه های فوق محسوب گردد.

اطلاعات بیشتر

شرح خدمات

پایگاه ولدیکا متشکل از بخش های گوناگونی ذیل می باشد:
- آموزش و پژوهش
- علم و صنعت
- کالا و خدمات

مزیت های ولدیکا

 

کیفیت محتوا

ولدیکا (Weldica) سعی دارد تا از طریق توسعه روش ها و بهبود عوامل موثر بر فرایندهای مربوطه، کیفیت محتوای خود را بهبود داده و بر قابلیت اطمینان آن بیفزاید.

 

پشتیبانی مستمر

ولدیکا (Weldica) با بهبود مداوم کیفیت خدمات و برقراری ارتباط موثر میان پایگاه، فروشندگان و خریداران، تلاش دارد تا پشتیبانی مستمری به مشتریان خود ارائه نماید.